DemiseTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demise Hakkında Merak Ettikleriniz (FAQ)

Go down

Demise Hakkında Merak Ettikleriniz (FAQ) Empty Demise Hakkında Merak Ettikleriniz (FAQ)

Post by Esqarrouth Sun Sep 13 2009, 12:08

Demise Nedir?

Demise 2003-2004 yılı civarında açılan, runuo emulatorunu hazırlayanlar kişiler tarafından yönetilen osi yi takip eden dünyanın en iyi freeshardı.

Benim Demise Tecrübem?

2005 yılında kapanan türk shardlarından bıkıp demise e başladım
8 ay civarı oynadıktan sonra server kurallarına uymadığım için banlandım
Sonra counselor olarak başvurum kabul edildi ama bir türk freeshardına kasmaya başladığımdan görevi bıraktım.

Epicuo kapanınca yine bıkıp yine başladık birkaç arkadaşımla
Kastık 1 ay boyunca yavaş yavaş, sonra tokuno artilerini elde etmenin zorluğundan korkan arkadaşlarım bırakınca bende bıraktım

Neden Şimdi Demise?

Osi samurai empire ilk gelince 1 aylık süre boyunca tokuno artilerini kasılabilir olarak açtı
1 yıl sonra yeni samurai artilerini çıkarıp tekrar 1 ay boyunca açtılar
ve 2 ay önce osi yeni artileri getirdi tekrar açtı tokuno artilerini sonra kapadı

Demisede osiyi takip ettiği için yakın bir zamanda tokuno artilerini açıcaz diye duyuru yaptı, bu yaklaşık 1-4 hafta başlar diye yorumlanıyor
Bu event tekrar açılmışken bizim demise e başlamamamız büyük bir aptallık..

Tokuno Artileri Ne?

http://uo.stratics.com/content/arms-armor/artifacts.php?category=765

Bu Artileri Event Kapalıyken Nasıl Elde Ediyorlar?

Daha önce düşmüş artileri parayı bayıp alıyorlar

En son fiyatıyla Rune Beetle Carapace = 20m
3-5 artili bir char yapmak ne kadara patlar düşünün
Yakında event açılınca bu artiler patır patır düşcek birkaç hafta boyunca

Adamlar O Kadar Kasmış Biz Nasıl Yetişcez?

Olabilir ama adamlar easyuo ile yada birlikte çalışan bir ekiple kasmadılar, ayrıca başladıklarında serverın inceliklerini kasma taktiklerini bilmeden deneme yanılmayla kastılar
Hepsi tek başına zorlanarak buralara geldiler
Onların 2 yılda kastıklarını bizim 6 ayda kascağımıza inanıyorum

Bu SE ML Ben Oynamam Abartı Itemlar Var?

Onlar abartı değil oynamayan bilmez gayet dengeli server ve actionu çok zevkli. Her türlü uoda oynadım ve en zevklisi ml. Pvmsi pvpsi crafti hepsi keyif verici. Aosdaki gibi kas kas kas mantığı yok kasarken eğleniyorsunuz actiona çıkınca dahada eğleniyorsunuz, dediğim gibi oynamayan bilemez

Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics