DemiseTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NGU Forumlarından Birkaç Quotelar

Go down

NGU Forumlarından Birkaç Quotelar Empty NGU Forumlarından Birkaç Quotelar

Post by Esqarrouth Sun Sep 13 2009, 20:51

Air Force wrote:bence artık kendi içimizdeki ego tutkularını bir kenara bırakıp kendi aramızda didişmek yerine osi serverlarına gecmeliyz orda bi acc acmak herkesin rahatca ödeyebilcei bi mevlaya denk gelior ve de hic görmediimiz sayıda player mevcut osi serverlarnda ve 7 24 quest imkanı saglanıo ve orda oynayanlar gerckten rpg anlamında inanılmz egleniolar niye biz de eglenmeyelm

bilnen tanınms guildlerden min 3er adam bile katılsa böyle bi olaya bence büyük olay yaratırz oside ki düşünn böyle bişi mümkn olsa min 40a yakın ve full online türk playerlar bi guild oluştrcak bunlara orda oynayanlar da katılr ve herkes tek guild altnda herhang kural olmadan mükkemlce oyundan (yabancı oyuncları keserek ki daha tecrübeli olduumuzu düşünorm pvp konusnda) zevk alırz ve bunu hep beraber paylaştıımız icin aramızda aptalca tartışmalr(yine olackatr elbet ama) en aza inmiş olacaktr ve yabancı oyuncular bizim gücümüzü anlayacaktır

tabi gerceklşmesi cok zor bişi gibi gözükse de gerçekleştiini hayal etmek bile cok gzl bugüne kdr carpıştıınız tüm oyun ici düşmanlarnzla omuz omuzasnz ve büyük bi güce sahipsnz [TUR] guildi olark bence olay olur

böyle bi ortam oluştursa biri tanınan sevilen diger guildmasterları tanıyan biri böyle bişi icin organize etmeye calıssa güzel olur cünkü artık oyuncnuları sarmıyo bu tür serverlar 2-3 ay iyi gidio sora baymaya baslıo bence yeni macera arıo bu oyunn emektarları keşke böle ortam saglnsa

nirvana wrote:Olay benle bıtmezki güce sahip degıliz her guild kendine gore gucludur...Bu futbol grupları gıbı Her grup kendine göre iyidir...Bir macda daha ıyı bagırır dıyerı daha az bagırır...Bir guild bir serverda ıyıdır dıgerınde ıyı olmaz vs...Dedıgın serverlarda oynamayı dusunduk bır arkadasımız ısrar ettı kapanmıcak garantisi olan server bencede onlar ama 4 acc acabılıyosun sanıırm turkceye cevırmıslerdi okuma imkanım oldu ama 15 ay gibi bir zaman dilimi pc basında olamıcagım icin baslamamıstım...Pvpde yabancılarda cok iyi bence...Ben sunu iyi biliyorum Bone harvesterı magede kullanan o adamlardı kimse aslını inkar etmesin...Onlarda pratikzekayla baya oyunda ilerlemisler...Ama TÜRK GÜCÜ VE ZEKASINA erısemezler...Bir Gün bence bu uoda yeni nesil uo oynamadıgı ıcın belkı dedıgın olay olabilir ama simdi bunu güneşten cıgara yakmak kadar zor görüyorum...

Khan wrote:Tebrik ederim. Super bir dusunce. Bence Mevcut ve Eski Guild Masterlerin artik dusunmesi gereken bir konu bu.

Hani kim kaldi eskilerden diyen ler varya.. o 500 kisilik serverde oynamayi ozleyenler. Oynamasalarda uzaktan, caktirmadan takip ediyorlar. Biliyormusunuz ?

Bu yazidan sonra sunu dusunuyorum. Turkiyede artik eskiyi yasatamayiz. Yeni fikirler olacaktir eski kurtlari uyandiran !

Bence bir dusunun.

Adolf R'amirez wrote:Ben Bir Guild Master Olarak Bu Konuyu Neredeyse Tüm Ultima Camiasındaki Tüm Guildlerle konustum Fakat İlk Adımı Kimin Atcagı Belli Olmadıgı İçin Proje Yattı.
Artık Belli. Ikinci adımları bekliyoruz

Ztchalia wrote:düşünce çok hoş.
ancak;
Türk playerların da görülen anlaşmazlık,uyumsuzluk,liderlik sevgisi onlarda yok.
ona göre bir team oluşturarak bu risk alınabilir.
örneğin;
iyi playerlardan dolu 40 kişi olacağına, daha iyi playerlardan dolu 20 kişi olması daha önemli.

daha iyi player: kişilik bakımından iyi playerinin üst seviyesi.

DarK SouL wrote:Düşünce güzel. Ancak,

Türk playerların tarzı ilk açılan serverdan bu yana power play olmuştur ve aynı şekilde de devam etmiştir, etmektedir. Bu grubu oluştursan bile max 2 ay sonra anlaşmazlıklar başlayacak ve bölünmeler olacaktır. Yani işin kısası biz ego larımızı yenemiyoruz. 2x2=4. Smile
Risk alınmadan başarı elde edilmez. Olabilcek olaylar bunlar ama gelen insanların olgun davranmasını bekliyoruz.

Esqarrouth wrote:ilk adımı attık başladık kastık ettik demisede
başta 2 kişiydik 8 kişi 0dan başlamıştı şu an 3ü devam ediyor sanırım
ve orda kasan türklerde var 10-15 civarı onlarla takıldık

ama baktım insanlar oyundan soğuyor kasmayı bırakıyor yavaş yavaş
nedenleri arasında
-çoğu kişide yeterli seviyede ingilizce bilememe
-kaç yıldır kasan adamlara 2-3 ayda yetişceğimiz düşüncesi, 2-3 ay sonra yetişemiyince hayal kırıklığı
-aos üstüne gelen yenilikleri dengeleri anlıyamama, uyum sağlıyamama
-alışık olduğumuz freeshard sistemlerinin bulunmaması
-insanların, ortamın farklı olması
-2-3 tane ezen guild bulunması, yabancılarında o kemikleşmiş guildlere karşı ellerinden birşey gelmeyişi
-osi için günde 2 paket sigara alan adamların ayda 20tl yi şu oyuna verememesi (ondan demise e yönlendik)

ayrıca türk freeshardlardan kopupta osidede kasan (1 ay önce 8 kişi) bir ekip tanıyorum eğer böyle bir oluşum olursa o serverlarda yardım etcek birileri her zaman vardır
yeterki istekli 2-3 sorun ile karşılaşınca yılmayan bir ekip toplansın

ayrıca başka birkaç başka mmorpg ta multi-game türk guildi kurmaya çalıştım
katılanlar çok oldu baya gelişti yayıldı sonra yine türkler arası iç savaş, ingilizce bilmeme, yeni başlanan oyunları kavrıyamama gibi şeyler yüzünden dağıldı oda
hala 2 ayrı oyunda guildin başkaları tarafından devam ettirildiğini duydum ama hiç hedeflediğimiz gibi olamadı
aynı mantıkla devam edersekte olamıcakta hiçbirşey
adnanın dediği gibi
"güneşten cıgara yakmak kadar zor"

Luciano Bellini wrote:sunları okuyunca biraz gaza geldim ne yalan solıyım kemikleşmiş 2 3 guclu guild sağlamlar felan diyince hele cok hoşuma gitti boyle bi durum olursa bende varım .

Ayriyetten tecrübe vb tarz da üstün olup olmadığımızı tam olarak bılmıorum ama Rus ların mage oynayışını cok ıyı bılıyorum ..

Demise dediğin yer Ml mi 2.0 mı aos mu nasıl bişey tam olarak açıklarsan iyi olur Goktu açıkcası ML serverda oynamayalı baya oldu ama onun zevkide hiç bişeyde yok ..

Eğer boyle bi durum olursa haberım olsun ki tek gelmem yanımda saglam adamlarla birlikte başlar adam akıllı kasarız ve sanmıyorumki düzgün bi gruplaşma olduğunda önümüzde durulsun ..
Esqarrouth
Esqarrouth
Admin

https://demisetr.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top